Strona główna » Nowy Horyzont w Kobylance – aktualności

Nowy Horyzont w Kobylance – aktualności

26.06.2019 r

Jest bardzo dobra informacja tak dla mieszkańców Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance , jak i dla tych , którzy myślą nad zamieszkaniem na tym osiedlu.

Pełną parą trwają prace związane z budową Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej , która połączy między sobą Szczecin, Police , Goleniów , Stargard i Gryfino .Będą to szybkie składy kolejowe kursujące z dużą częstotliwością. W znaczący sposób ułatwi to naszym mieszkańcom dojazd do pracy i szkół. Dla naszej okolicy przewiduje się uruchomienie stacji – przystanku Miedwiecko.

Należy podkreślić ,że plany te wspierane są znaczącymi środkami Unii Europejskiej .

Działki budowlane w Kobylance obok Szczecina

19.01.2019 r

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć obrazujących zakończoną budowę ul. Jeziornej w Kobylance , dzięki , której mamy doskonały dojazd do Osiedla Nowy Horyzont . Tak więc do naszego osiedla możemy trafić od strony drogi tzw. starej „10” kierując się w kierunku.

działki budowlane

13.07.2018 r

Prace budowlane przy realizacji ulicy Jeziornej są kontynuowane choć trafiły na nie planowany poślizg.       

działki budowlane

Postępy budowy ulicy Jeziornej

Ostatnio ładna pogoda sprzyja realizacji prowadzonych inwestycji budowlanych na Osiedlu Nowy Horyzont. Sprawnie realizowana jest budowa ulicy Jeziorna , której zakończenie planowane jest na 30.06.2018 r.                

Działki budowlane w Kobylance obok Szczecina

Otwieramy stoisko na Targach Nieruchomości w Hali Netto Arena w Szczecinie – zapraszamy!

W dniach od 3 do 4 marca 2018 r w godz. od 10.00 16.00 zapraszamy na nasze stoisko handlowe mieszczące się w Hali Netto Arena w Szczecinie zorganizowane w ramach kolejnych Targów Nieruchomości .

droga - osiedle nowy horyzont

Nowy plan zagospodarowania przestrzennego obejmujący Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance

Po kilku latach pracy Rada Gminy w Kobylance Uchwałą nr XXXIV/238/17 z dnia 20.07.2017 r uchwaliła plan zagospodarowania przestrzennego obejmujący min. Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance. Ukończono utwardzenie drogi dojazdowej do naszego osiedla od strony Osiedla Zielonego , którą wjeżdża.

dom

Droga dojazdowa osiedla od „starej 10” gotowa już w 50%

Dotychczasowa aura pozwala na kontynuowanie prowadzonych inwestycji związanych z budową domów. Prace związane z budowa drogi dojazdowej od strony tzw. starej „10” posuwają się do przodu i można je ocenić na dzień wykonywania zdjęć na ok 50%.

osiedle nowy horyzont - stoisko na targach

30, jubileuszowe Targi Nieruchomości w Szczecinie z Osiedlem Nowe Horyzonty

30 jubileuszowe Targi Nieruchomości w Szczecinie w Hali Azoty Arena mamy już za sobą. Nasze stoisko i oferta jak zawsze cieszyło się zainteresowaniem. Mamy dobra informację dla mieszkańców i przyszłych mieszkańców Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance, Wójt Gminy Kobylanka podpisał.

dom niedaleko lasu

Nowe zdjęcia z Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance

Zmienna pogoda w tym roku w lato nie stwarza większych problemów przy realizacji budów domów na Osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance. Poniżej prezentowane są wykonane w ostatnim czasie zdjęcia z osiedla.

domki jednorodzinne

Sprawdź jesienne widoki Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance

Koniec jesieni także podkreśla urok Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance.Szczególnie jest to widoczne w blasku słońca. Zapraszamy do osobistego sprawdzenia fantastycznego położenia osiedla. W zakładce wizualizacja na jednym z filmów podpowiadamy jak trafić na osiedle.

dom jednorodzinny

Dziękujemy za zainteresowaniem ofertą gości Targów Nieruchomości w Hali Azoty Arena

Spółka Inland w dniach 8-9.10.2016r. brała udział w kolejnych Targach Nieruchomości jakie zostały zorganizowane w Szczecinie w Hali Azoty Arena. Dziękujemy za duże zainteresowanie naszą ofertą.Na Osiedlu Nowy Horyzont inwestorzy realizują swoje budowy , pogoda do tej pory im sprzyjała..