Strona główna » Blog

Archiwa blogu

Zapewnienie działce budowlanej dostępu do drogi publicznej to jeden z najbardziej istotnych aspektów związanych z nieruchomościami. Poznaj najważniejsze informacje na ten temat.

Planujesz kupno działki i chcesz dowiedzieć się, czy inwestycja na interesującym Cię terenie będzie opłacalna? Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do informacji zawartych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Planujesz zakup działki budowlanej pod dom jednorodzinny? Zanim to zrobisz, sprawdź, jak prawidłowo usytuować go względem stron świata!

Planujesz budowę wymarzonego domu jednorodzinnego? Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej działki, dowiedz się, jakie powinna posiadać wymiary!

Decydując się na zakup domu, mamy coraz większe oczekiwania nie tylko względem samego budynku, ale również całej infrastruktury osiedlowej. Na komfort i zadowolenie względem miejsca zamieszkania wpływa wiele czynników. Nowoczesne osiedla tworzone są nie tylko z dbałością o estetykę, ale.

Kupno działki przeznaczonej do budowy domu to bardzo ważna decyzja. Podczas dokonywania wyboru trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kwestie lokalizacji, metrażu, uzbrojenia, ale również stanu prawnego parceli. Dowiedz się, co z prawnego punktu widzenia powinieneś sprawdzić przed podpisaniem umowy.

Działki na terenach podmiejskich zyskują obecnie coraz większe zainteresowanie. Możliwość wybudowania domu w spokojnej, otoczonej przyrodą okolicy, zapewniającej komfortowy dojazdy do miasta to dwa podstawowe argumenty przemawiające za atrakcyjnością takiego rozwiązania. Doskonałym przykładem takiej przyszłościowej inwestycji są uzbrojone działki w.

Planując zakup działki z myślą o budowie domu w przyszłości, trzeba wziąć pod uwagę dostępność wszystkich niezbędnych mediów. Najlepiej byłoby znaleźć parcelę już uzbrojoną, a więc z wykonanymi przyłączami do sieci. Chociaż takich w sprzedaży jest niewiele, to jednak można.

Dom w pobliżu jeziora to marzenie bardzo wielu osób. Głównym atutem takiej lokalizacji są rzecz jasna względy rekreacyjne, gdyż naturalne zbiorniki wody zachęcają do różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu. Zwykle znajdują się w otoczeniu przyrody – lasów i łąk –.

Działka idealna zapewne dla każdego oznacza coś nieco innego. Jedni chcieliby mieć bezpośredni dostęp do wszystkich miejskich udogodnień, inni z kolei marzą o malowniczej parceli położonej jak najbliżej lasu, wody, pól i łąk. Można jednak wyróżnić pewne cechy, które decydują.