Strona główna » Blog » Działki budowlane pod miastem — przyszłość i perspektywy

Działki budowlane pod miastem — przyszłość i perspektywy

Działki budowlane pod miastem

Działki na terenach podmiejskich zyskują obecnie coraz większe zainteresowanie. Możliwość wybudowania domu w spokojnej, otoczonej przyrodą okolicy, zapewniającej komfortowy dojazdy do miasta to dwa podstawowe argumenty przemawiające za atrakcyjnością takiego rozwiązania. Doskonałym przykładem takiej przyszłościowej inwestycji są uzbrojone działki w Kobylance koło Szczecina.

Budowa domu pod miastem — dlaczego warto?

Pierwszym powodem, dla którego coraz chętniej decydujemy się na zamieszkanie w pewnym oddaleniu od miasta, jest chęć znalezienia spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku oraz bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Miejscowości podmiejskie, które wybierane są jako lokalizacja nowoczesnych osiedli, zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych na co dzień udogodnień, jak np. sklepy, szkoły, przystanki autobusowe itd. Są też bardzo dobrze skomunikowane z miastem, dzięki czemu codzienne dojazdy do szkoły czy pracy nie stanowią większego problemu.

Kolejną istotną zaletą są atrakcyjne ceny parceli. Zamiast niewielkiego mieszkania w bloku, możesz stać się posiadaczem działki, na której wybudujesz swój wymarzony dom ulokowany w niedużej odległości od miasta. Zyskujesz nieporównywalnie większą przestrzeń oraz większe poczucie prywatności.

Względy finansowe oraz szereg możliwości, jakie zapewniają działki pod miastem to dwa podstawowe argumenty przemawiające za słusznością tego rozwiązania.

Działki budowlane Kobylance koło Szczecina — przyszłościowa inwestycja

Kobylanka to niewielka miejscowość koło Szczecina, której głównym atutem jest doskonała lokalizacja oraz atrakcyjne ceny ziemi. Jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem i posiada nowoczesną infrastrukturę. Wokół otaczają ją piękne tereny zielone, nieopodal znajduje się jezioro Miedwie (piąte co do wielkości jezioro w Polsce).

Tutaj właśnie możesz nabyć własną, uzbrojoną działkę o powierzchni budowlanej od 1000 do 1600 m2. Działki są odpowiednio przygotowane pod przyszłą budowę — mają dostęp do mediów, takich jak m.in. woda i prąd. Oprócz tego cały kompleks, na którym zlokalizowane są parcele, został wyposażony w sieć dróg wewnątrzosiedlowych oraz system oświetleniowy. Jest to więc doskonała inwestycja na lata, która pozwoli ci zadbać o komfort i spokój twój oraz twoich bliskich.