Strona główna » Blog » Działki w gminie Kobylanka. Propozycja dla miłośników przyrody

Działki w gminie Kobylanka. Propozycja dla miłośników przyrody

kobylanka

Większość z nas na co dzień żyje w otoczeniu miejskiego zgiełku, hałasu, pośpiechu, zanieczyszczonego powietrza i nadmiaru bodźców, które powodują, że czujemy się zestresowani, przytłoczeni, zmęczeni. Te negatywne wrażenia potęgowane są przez brak kontaktu z przyrodą, która wykazuje kojący wpływ na nasz umysł i samopoczucie. Obecnie zauważyć można, że coraz więcej osób pragnie uciec z miasta, zamieszkać w miejscu, które oferuje spokój, ciszę, zieleń. Działki w gminie Kobylanka to propozycja nie tylko dla miłośników przyrody, ale wszystkich tych osób, które chcą zapewnić swojej rodzinie komfortowe warunki do mieszkania w wygodnym, przestronnym domu. Taką działkę można również wykorzystać do budowy domku letniskowego przeznaczonego do błogiego relaksu podczas urlopów czy weekendów. Co ważne, działki objęto planem przestrzennego zagospodarowania, co oznacza, że obszaru tego nie można radykalnie modyfikować. 

Działki w gminie Kobylanka w niedalekiej odległości od miasta

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży działek w Kobylance, w tym również posesji znajdujących się w Kobylance. Są to niezwykle malownicze tereny położone w województwie zachodniopomorskim. Oferowane działki znajdują się w wiosce otoczonej lasami Puszczy Goleniowskiej. To idealna opcja dla osób, które poszukują bliskości z przyrodą oraz świeżego powietrza i ciszy, która pozwoli im odpocząć po całym dniu pracy. Jednocześnie są one położone w niedalekiej odległości od miasta, więc codzienne dojazdy do pracy czy szkoły nie będą stanowić większego problemu. Kobylanka znajduje się bowiem bardzo blisko Szczecina i Stargardu.

W naszej ofercie znaleźć można ponad sto działek uzbrojonych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną o powierzchniach od 1000 do 1650 m2, wchodzących w skład nowoczesnego Osiedla Nowy Horyzont.

Wszystkie działki wyposażone są w następujące media:

  • instalacja wodno-kanalizacyjna,
  • gaz ziemny,
  • energia elektryczna,
  • wybrukowane kostką betonową ulice wewnątrzosiedlowe,
  • oświetlone latarniami ulice wewnątrzosiedlowe.

Gmina Kobylanka to bardzo atrakcyjny teren z wielu powodów. Z jednej strony jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gmin w kraju, z drugiej położona jest w niezwykle malowniczych terenach, które zachwycają pięknymi krajobrazami i bliskością przyrody.