Strona główna » Blog » Gdzie najlepiej wybudować dom?

Gdzie najlepiej wybudować dom?

Gdzie najlepiej wybudować dom

Nie jest łatwo znaleźć taką działkę budowlaną, która będzie położona w urokliwym i spokojnym otoczeniu, a jednocześnie pozwoli nam zachować dostęp do wszystkich możliwości, które daje większe miasto. Nie jest to jednak niemożliwe.

Blisko natury

Działki budowlane w Kobyłce charakteryzują się jedyną w swoim rodzaju lokalizacją. Nad przepięknym jeziorem Miedwie, które położone jest się zaledwie kilkaset metrów od Osiedla Nowe Horyzonty, znajduje się czysta plaża oraz przystań żeglarska. Jest to miejsce, w którym z chęcią będziemy spędzać razem z rodziną każdą naszą wolną chwilę. Same działki budowlane położone są w sąsiedztwie lasu. Nie będziemy musieli więc nigdzie jechać, by cieszyć się ciszą i spokojem, jaki daje szum i zapach lasu. Jest to też idealne miejsce na spacery z dziećmi oraz naszymi zwierzakami.

Blisko miasta

Nie tylko piękna przyroda, ale i bliskość miasta sprawia, że lokalizacja działek w Kobyłce jest tak atrakcyjna. Gmina graniczy z prawobrzeżnym Szczecinem, Stargardem Goleniowem i Starym Czarnowem. Dotarcie do Szczecina to tylko 20 minut jazdy samochodem, a 8 minut wystarczy, by dojechać do Starogardu. Mamy więc łatwy dostęp do szkół, ośrodków zdrowia, szpitali, restauracji czy urzędów. Codzienne życie nie będzie więc związane z wielkimi wyzwaniami, jakie stawia przed nami mieszkanie na wsi, która znajduje się z dala do większych miast.

Pełna infrastruktura

Szukając działek budowlanych na wsi, często spotykamy się z problemem doprowadzenia wszystkich mediów. Zaletą działek na w Kobylance niedaleko Morzyczyna jest to, że są one uzbrojone w media takie jak instalacja wodno-kanalizacyjna, gaz ziemny, energia elektryczna. Dodatkowo wszystkie ulice na  terenie Osiedla Nowy Horyzont zostały wybrukowane kostką betonową, dzięki temu nie ma problemu z dojazdem do poszczególnych posesji nawet podczas dużych opadów deszczu. Bezpieczeństwo na osiedlu poprawiają latarnie, które znajdują się koło ulic wewnątrzosiedlowych.

Działki na sprzedaż w Kobyłce są więc ciekawym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą rezygnować z komfortu, który daje dostęp do większych miast oraz zyskać ciszę i bliskość natury, którą zapewniają domy na wsi.