Strona główna » Blog » Nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych. Czym się charakteryzują?

Nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych. Czym się charakteryzują?

osiedle domków

Decydując się na zakup domu, mamy coraz większe oczekiwania nie tylko względem samego budynku, ale również całej infrastruktury osiedlowej. Na komfort i zadowolenie względem miejsca zamieszkania wpływa wiele czynników. Nowoczesne osiedla tworzone są nie tylko z dbałością o estetykę, ale również wszelkie niezbędne udogodnienia, jakich oczekujesz ty i twoi bliscy.

Nowoczesne osiedla mieszkaniowe — komfort, bezpieczeństwo, bliskość przyrody

Dobrze zaprojektowane osiedle mieszkaniowe to nie tylko kompleks budynków mieszkalnych, ale cała infrastruktura, pozwalająca mieszkańcom na sprawny dojazd do pracy, realizację własnych pasji, spokojny odpoczynek, wygodne zakupy itd. Współcześnie kupujący coraz bardziej przywiązują uwagę do przestrzeni zielonych wokół nieruchomości, ponieważ bezpośredni i jak najczęstszy kontakt z przyrodą to szereg korzyści dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Deweloperzy dążą więc do tego, aby zapewnić możliwie jak najwięcej terenów zielonych wokół nieruchomości. To jeden z najważniejszych atutów Osiedla Nowy Horyzont w Kobylance, które położone jest w niezwykle malowniczej miejscowości, która zapewnia spokój, ciszę i bezpieczeństwo.

Osiedle Nowy Horyzont

Nowoczesne Osiedle Nowy Horyzont to kompleks położony w Kobylance, w pobliżu malowniczego Jeziora Miedwie. Składa się ze 127 działek o powierzchni użytkowej od 1000 do 1650 m2, przystosowanych pod zabudowę jednorodzinną.

Jest to osiedle, które spełnia wszystkie nasze najważniejsze oczekiwania. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego lokalizacja. Z jednej strony jest położony w pięknej okolicy, blisko jeziora, lasów, łąk. Podczas spaceru z psem, porannego joggingu, zabaw z dziećmi czy błogiego odpoczynku we własnym ogrodzie codziennie będziesz mieć bezpośredni kontakt z przyrodą. To najlepszy sposób na to, aby odpocząć od zgiełku, nadmiaru obowiązków, pracy. Z drugiej strony Kobylanka jest bardzo dobrze skomunikowana ze Szczecinem i Stargardem. Niecałe 10 minut zajmie ci, aby dotrzeć samochodem do Stargardu, a ok. 20 minut potrzebujesz, by dojechać do centrum Szczecina. Codzienne dojazdy do pracy czy szkoły nie będą stanowić żadnego problemu.