Strona główna » Blog » Przedmieścia Szczecina jako świetne miejsce do życia

Przedmieścia Szczecina jako świetne miejsce do życia

miejsce do zamieszkania

Życie w dużym mieście ma wiele uroku, ale bywa też męczące. Hałas, tłok, statystyki straszące wzrostem przestępczości sprawiają, że decydujemy się na wyprowadzkę poza jego obręb. Czy porzucając miasto, musimy wyrzekać się tego, co w nim lubimy? Zachęcamy do lektury tekstu, który wskaże rozwiązanie naszych dylematów i wyjaśni, dlaczego warto zainteresować się działkami obok Szczecina i Stargardu.

 

Podwójna korzyść

Jeśli poszukujemy miejsca idealnego do życia, zależy nam na spokoju i bezpieczeństwie, ale chcemy pozostać w sąsiedztwie miasta, koniecznie powinniśmy zainteresować się przeprowadzką na przedmieścia. Osiedlenie się nieopodal granic aglomeracji, zwłaszcza takiej jak Szczecin i Stargard, to idealne rozwiązanie dla wszystkich: ambitnych singli, rodzin z dziećmi oraz nowoczesnych seniorów. Wyprowadzka poza miasto uwolni nas od zgiełku i przeludnienia. Zyskamy niezależność i swobodę, a przede wszystkim poznamy, czym są cisza i spokój. Nasze życie zwolni, a zwłaszcza zyska na jakości za sprawą bliskości przyrody. Wreszcie znajdziemy więcej czasu dla siebie samych oraz na budowanie relacji z bliskimi. Jednocześnie dzięki temu, że zamieszkamy nieopodal metropolii, wciąż będziemy korzystać z jej atrakcji takich, jak kina, teatry, restauracje. Osiedlenie się w sąsiedztwie miasta nie utrudni nam dostępu do przychodni, szkół czy urzędów. Omijając śródmiejskie korki, dotrzemy do centrum miasta niejednokrotnie szybciej niż jego mieszkańcy.

 

Zalety szczecińskich przedmieść

Jeśli postanowiliśmy porzucić miasto, ale nie chcemy zaszyć się na głębokiej prowincji, koniecznie powinniśmy zwrócić uwagę na działki w Kobylance. Niepowtarzalna lokalizacja działek budowlanych w Kobylance umożliwia korzystanie z uroków podmiejskiej okolicy oraz bezproblemowy dostęp do szczecińskich lub stargardzkich instytucji. Wzorcowo rozplanowany układ działek wyposażonych w instalacje wodno-kanalizacyjne, podłączonych do sieci energetycznej oraz gazowej to atrakcyjna okazja do osiedlenia się. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców, przygotowano dojazd do wszystkich posesji. Bliskie sąsiedztwo lasu oraz jeziora Miedwie czynią z terenu działek wymarzoną okolicę do zamieszkania i rekreacji. Idealne miejsce do spacerów czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu znajdziemy nieopodal naszego domu. To wszystko w niewielkiej odległości od Szczecina, jak i Stargardu, do których centrów dotrzemy w ciągu 20 minut.