Strona główna » Blog

Blog firmy zajmującej się sprzedażą działek budowlanych

Kupno działki budowlanej to jedna z tych decyzji, których nie należy podejmować pochopnie. W końcu to grunt, na którym w przyszłości ma stanąć wymarzony dom. Dobre skomunikowanie z centrum miasta, otoczenie pięknej przyrody, atrakcyjna cena – wszystkie zalety dostrzegalne w mgnieniu oka mają znaczący wpływ na podjęcie decyzji o kupnie działki. Jednak na procedurę zakupu składa się jeszcze mnóstwo szczegółów, o których należy pamiętać. Zachęcamy do lektury artykułów na blogu firmy, która sprzedaje atrakcyjne działki budowlane pod domy w Kobylance.

plany zagospodarowania przestrzennego

Dostęp działki do drogi publicznej. Podstawowe informacje

Zapewnienie działce budowlanej dostępu do drogi publicznej to jeden z najbardziej istotnych aspektów związanych z nieruchomościami. Poznaj najważniejsze informacje na ten temat.

plany i mapy

Wybór działki, a plan zagospodarowania przestrzennego

Planujesz kupno działki i chcesz dowiedzieć się, czy inwestycja na interesującym Cię terenie będzie opłacalna? Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do informacji zawartych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

usytuowanie domu na działce

Usytuowanie domu na działce, a strony świata

Planujesz zakup działki budowlanej pod dom jednorodzinny? Zanim to zrobisz, sprawdź, jak prawidłowo usytuować go względem stron świata!

działka pod budowę domu

Jakie wymiary powinna mieć działka pod budowę domu?

Planujesz budowę wymarzonego domu jednorodzinnego? Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej działki, dowiedz się, jakie powinna posiadać wymiary!

osiedle domków

Nowoczesne osiedla domów jednorodzinnych. Czym się charakteryzują?

Decydując się na zakup domu, mamy coraz większe oczekiwania nie tylko względem samego budynku, ale również całej infrastruktury osiedlowej. Na komfort i zadowolenie względem miejsca zamieszkania wpływa wiele czynników. Nowoczesne osiedla tworzone są nie tylko z dbałością o estetykę, ale.

wytyczona działka

Stan prawny działki. Na co zwrócić uwagę?

Kupno działki przeznaczonej do budowy domu to bardzo ważna decyzja. Podczas dokonywania wyboru trzeba wziąć pod uwagę nie tylko kwestie lokalizacji, metrażu, uzbrojenia, ale również stanu prawnego parceli. Dowiedz się, co z prawnego punktu widzenia powinieneś sprawdzić przed podpisaniem umowy.