Strona główna » Informacje

Domy w Kobylance – dogodna lokalizacja i piękne otoczenie

Idealne miejsce, w którym można w ciszy i spokoju odpocząć po ciężkim dniu w pracy, zlokalizowane wśród pięknych lasów, łąk i jezior? O nim najczęściej marzą Ci, którzy żyją w zgiełku wielkiej metropolii. My możemy spełnić to marzenie. Znamy jedno z niewielu miejsc, które – mimo sąsiedztwa dużego miasta – oferuje bezpośredni kontakt z naturą i błogi spokój. Mowa o Kobylance, położonej kilkanaście minut jazdy od Szczecina oraz Stargardu.

Uzbrojone działki koło Szczecina

To właśnie w Kobylance znajduje się nowoczesny kompleks Osiedle Nowy Horyzont, zlokalizowany w otulinie Obszaru Natura 2000. Oferujemy Państwu 127 uzbrojonych działek budowlanych, których atrakcyjna lokalizacja daje wspaniałe możliwości do stworzenia domowego ogniska. Trzy powody, dla których warto zastanowić się nad zakupem gruntu w Kobylance, to:

  • idealna lokalizacja,
  • nowoczesna infrastruktura,
  • atrakcyjne ceny ziemi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy uzbrojone działki o powierzchni budowlanej wahającej się od 1000 do 1600 m2. Oprócz takich mediów, jak m.in. woda i prąd, kompleks wyposażony jest również w doskonałą sieć dróg wewnątrzosiedlowych oraz system oświetleniowy. To właśnie te atuty, a także świetna lokalizacja sprawiają, że działki budowlane w Kobylance to nie tylko jedyny w swoim rodzaju projekt, ale także bardzo dobra inwestycja. Dzięki bliskości lasu oraz jeziora Miedwie, urokliwe tereny, na których znajdują się działki na sprzedaż w Kobylance, z pewnością zrobią wrażenie na Państwu i Państwa najbliższych.