Strona główna » Informacje

Uzbrojone działki budowlane w Kobylance

Szukasz idealnego miejsca, gdzie będziesz mógł w ciszy i spokoju odpocząć po ciężkim dniu w pracy? A może szukasz lokalizacji wśród otoczeniu pięknych lasów, łąk oraz jezior, w której możesz rozpocząć życie ze swoją rodziną z dala od codziennego zgiełku wielkich miast? Obecnie pozostało już niewiele miejsc, które pomimo bezpośredniego sąsiedztwa miast, oferują kontakt z naturą. Jednym z nich jest z pewnością miejscowość Kobylanka, położona kilkanaście minut jazdy od Szczecina oraz Stargardu.

Domy w Kobylance – dogodna lokalizacja i piękne otoczenie

To właśnie w Kobylance znajduje się nowoczesny kompleks Osiedle Nowy Horyzont, zlokalizowany w otulinie Obszaru Natura 2000. Oferujemy Państwu 127 uzbrojonych działek budowlanych, których niecodzienna lokalizacja stwarza wspaniałe możliwości do stworzenia domowego ogniska.

Działki w Kobylance obok Szczecina i niedaleko Morzyczyna oferują:

  • idealną lokalizację,
  • nowoczesną infrastrukturę,
  • atrakcyjne ceny gruntu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy uzbrojone działki o powierzchni budowlanej wahającej się od 1000 do 1600 m2. Oprócz takich mediów, jak m.in. woda i prąd, kompleks wyposażony jest również w doskonałą sieć dróg wewnątrzosiedlowych oraz system oświetleniowy. To właśnie te atuty, a także świetna lokalizacja sprawiają, że działki budowlane w Kobylance to nie tylko jedyny w swoim rodzaju projekt, ale także bardzo dobra inwestycja.

Działki nad Miedwiem – relaks i piękno natury

Dzięki bliskości lasu oraz jeziora Miedwie, urokliwe tereny, na których znajdują się działki na sprzedaż w Kobylance, z pewnością zrobią wrażenie na Tobie i Twoich najbliższych. Skontaktuj się z nami i odwiedź najlepsze działki budowlane nad Miedwiem. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania – tel. 607 303 707.

 

Nasze Osiedle jest zawsze otwarte dla zainteresowanych zakupem działek.