Strona główna » Informacje

Informacje handlowe

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami handlowymi dotyczącymi naszej oferty. Współpracę z nabywcą nieruchomości nawiązujemy na podstawie umowy kupna-sprzedaży działki i zgodnie z określonymi w niej warunkami. Proponujemy atrakcyjne ceny ziemi – szczegółowe informacje na ten temat mogą Państwo uzyskać na drodze indywidualnego kontaktu.

W sprzedaży mamy 127 działek o powierzchni budowlanej wahającej się od 1222 do 1600 m2. Kompleks znajduje się na Osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance. Wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę i wszystkie media takie jak woda czy prąd. W celu skorzystania z naszej oferty bądź w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Uzbrojone działki koło Szczecina

To właśnie w Kobylance znajduje się nowoczesny kompleks Osiedle Nowy Horyzont, zlokalizowany w otulinie Obszaru Natura 2000. Oferujemy Państwu 127 uzbrojonych działek budowlanych, których atrakcyjna lokalizacja daje wspaniałe możliwości do stworzenia domowego ogniska. Trzy powody, dla których warto zastanowić się nad zakupem gruntu w Kobylance, to:

  • idealna lokalizacja,
  • nowoczesna infrastruktura,
  • atrakcyjne ceny ziemi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy uzbrojone działki o powierzchni budowlanej wahającej się od 1222 do 1650 m2. Oprócz takich mediów, jak m.in. woda i prąd, kompleks wyposażony jest również w doskonałą sieć dróg wewnątrzosiedlowych oraz system oświetleniowy. To właśnie te atuty, a także świetna lokalizacja sprawiają, że działki budowlane w Kobylance to nie tylko jedyny w swoim rodzaju projekt, ale także bardzo dobra inwestycja. Dzięki bliskości lasu oraz jeziora Miedwie, urokliwe tereny, na których znajdują się działki na sprzedaż w Kobylance, z pewnością zrobią wrażenie na Państwu i Państwa najbliższych.

Domy Kobylanka

Jeśli marzysz o własnym domu w urokliwej okolicy, to zakup działki budowlanej na Osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance może być doskonałym wstępem do rozpoczęcia inwestycji, która stanie się projektem Twojego życia. To wyjątkowe miejsce do funkcjonowania, wychowywania dzieci oraz relaksu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku. Przecież domy Kobylanka docelowo zlokalizowane będą zarówno w pobliżu lasu, jak i jeziora Miedwie – trudno o lepsze warunki do szczęśliwego i spełnionego życia.
Inwestując w jedną z oferowanych przez nas działek, wybierasz nie tylko dogodną lokalizację w pobliżu Szczecina ale również infrastrukturę ułatwiającą codzienne funkcjonowanie. W jej skład wchodzi uzbrojenie terenu w podstawowe media tj. woda czy prąd, ale także wysokiej jakości oświetlenie i wygodne drogi wewnątrz kompleksu, które pozwalają na komfortowy dojazd do każdej z posesji. To niezwykle ważne zarówno na etapie budowy własnego domu, jak i w czasie jego późniejszej eksploatacji. Warto również wspomnieć, że zapewniamy naprawdę atrakcyjne ceny gruntów budowlanych.

To naprawdę doskonały czas na tego rodzaju inwestycję!

Dlatego nie wahaj się dłużej!

Stwórz swoje miejsce do życia w Kobylance!