Strona główna » Nieruchomości » Dom w Kobylance nad Miedwiem

Dom w Kobylance nad Miedwiem

Budowa domu w Kobylance nad Miedwiem to szansa na spełnienie marzeń o własnej posesji w urokliwej okolicy. Zakup działki budowlanej na Osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance może być doskonałym wstępem do rozpoczęcia inwestycji, która stanie się projektem Twojego życia. Kobylanka nad Miedwiem to wyjątkowe miejsce do życia, wychowania dzieci oraz relaksu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego pośpiechu i zgiełku. Trudno o lepsze warunki do szczęśliwego i spełnionego życia niż we własnym domu w Kobylance. Wszystko to za sprawą bliskości lasu, jeziora Miedwie, a także niedalekiej odległości od dużego miasta. Inwestując w jedną z działek nad Miedwiem, wybierasz nie tylko dogodną lokalizację w pobliżu Szczecina, ale również infrastrukturę ułatwiającą codzienne funkcjonowanie. W jej skład wchodzi:

  • uzbrojenie terenu w podstawowe media tj. woda czy prąd,
  • wysokiej jakości oświetlenie,
  • wygodne drogi wewnątrz kompleksu, które pozwalają na komfortowy dojazd do każdej z posesji.

Stwarzamy dogodne warunki nie tylko do rozpoczęcia budowy własnego domu, ale także w czasie jego późniejszej eksploatacji. Warto również wspomnieć, że zapewniamy naprawdę atrakcyjne ceny gruntów budowlanych.

Budowa domu na wsi

Jeszcze kilka lat temu wsie czy nawet przedmieścia pustoszały, a każdy chciał za wszelką cenę zamieszkać jak najbliżej centrum wielkiej aglomeracji. Od pewnego czasu trend ten się wyraźnie zmienia, a budowa domu na wsi to najskrytsze marzenie wielu ludzi. Co może zapewnić więcej spokoju niż kawa na własnym tarasie z dala od hałasu miasta czy wieczorny spacer po okolicznych łąkach i pachnących lasach? Ponadto doskonała komunikacja ze Szczecinem oraz Stargardem pozwala łatwo i szybko dojechać do pracy czy załatwić inne sprawy w mieście. Budowa domu w centrum lub na obrzeżach większych miast jest bardzo kosztowna, dlatego warto jest sprawdzić naszą ofertę działek budowlanych na wsi i zaoszczędzić. Zafunduj sobie ucieczkę z miasta i podejmij się budowy domu w Kobylance.

Teraz jest doskonały czas na taką inwestycję. Nie wahaj się dłużej – stwórz swoje miejsce do życia w Kobylance!