Strona główna » Nieruchomości » Działki uzbrojone w Kobylance

Działki uzbrojone w Kobylance

Działki uzbrojone w Kobylance mają dostęp do drogi publicznej, a na jej obszarze doprowadzone są podstawowe media:

  • podłączona skrzynka elektryczna wraz z umową z dostawcą prądu,
  • podłączona skrzynka gazowa wraz z podłączeniem do sieci,
  • dostęp do sieci wodociągowej, tj. studzienka w odległości minimum 2 metry od drogi,
  • dostęp do kanalizacji.

Sprzedaż działek w Kobylance

Sprzedaż działek w Kobylance prowadzona przez naszą firmę pozwala wielu ludziom spełniać marzenia o posiadaniu własnego domu na wsi. Budowa domu w Kobylance nad Miedwiem to gwarancja stworzenia atrakcyjnych warunków do życia swojej rodzinie. Sprzedawane działki uzbrojone w Kobylance nadają się od razu pod zabudowę domu. Jeżeli chodzi o formalności, to należy jedynie wykonać cesję z gazownią i innymi zakładami oraz uzyskać pozwolenie na budowę z urzędu. Uzbrojenie działek znajdujących się w naszej ofercie zostało wykonane na podstawie specjalnego projektu. Oferowane przez nas działki uzbrojone w Kobylance znajdują się w otoczeniu nowoczesnej infrastruktury. Klienci najczęściej zwracają uwagę na najbardziej podstawowe uzbrojenie działki, jakim jest dostęp do drogi publicznej. Prowadzą do niej doskonale oświetlone ulice wewnętrzne, dzięki którym dojazd do większych miast jest szybki i wygodny. Przykładowo trasa z Osiedla Nowy Horyzont do centrum Szczecina zajmuje średnio 20 minut, a do Stargardu zaledwie 8 minut.

Dlaczego warto kupić działkę uzbrojoną?

Kupno działki uzbrojonej jest wygodne i niesie duże korzyści finansowe. Doprowadzanie przyłączy mediów na posesję wymaga wielu formalności i czasu. Załatwianie pozwoleń od gazowni czy zakładów energetycznych zajmuje często kilka miesięcy. Ponadto koniecznie jest wynajęcie osoby specjalizującej się w tworzeniu projektów uzbrojenia, a następnie zatrudnienie ekipy, która ten projekt wdroży w życie. Koszty takich inwestycji przekraczają niekiedy nawet kilkanaście tysięcy złotych. Ponadto samodzielne uzbrajanie działki jest problematyczne, jeśli w jej pobliżu nie przebiega sieć wodociągowa i kanalizacyjna. Przeprowadzenie jej przez posesje sąsiadów wymaga ustanowienia służebności przesyłu, natomiast alternatywne rozwiązanie, jakim jest wybudowanie własnej studni i szamba, uzależnione jest od głębokości warstw wodonośnych, wielkości gruntu i szeregu innych warunków.

Zalety kupna działki uzbrojonej w Kobylance od naszej firmy to przede wszystkim:

  • wygoda,
  • możliwość ruszenia z pracami budowlanymi od razu po otrzymaniu pozwolenia,
  • oszczędność czasu i nerwów,
  • mniejsza ilość formalności i wizyt w urzędach.

Chociaż działka uzbrojona jest droższa od nieuzbrojonej, to dalsze korzyści finansowe, oszczędność czasu i gwarancja rzetelnego projektu uzbrojenia zdecydowanie przemawiają za jej zakupem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.