Strona główna » Osiedle Nowy Horyzont – uzbrojone działki koło Szczecina

Osiedle Nowy Horyzont – uzbrojone działki koło Szczecina

Osiedle Nowy Horyzont to kompleks 127 uzbrojonych we wszelkie media działek o różnej powierzchni użytkowej (od 1000 do 1600 m2), które doskonale nadają się pod zabudowę jednorodzinną. Osiedle położone jest w Kobylance, w pobliżu niezwykle pięknego jeziora Miedwie, w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Szczecina i 8 minut od Stargardu.

Osiedle Nowy Horyzont to wymarzone miejsce do stworzenia przytulnego domu dla Państwa i Państwa rodziny. Wystarczy sobie wyobrazić, jak miło jest codziennie obcować z przyrodą, pić kawę we własnym ogrodzie, a jednocześnie mieć tylko kilkanaście minut do pracy czy wielkopowierzchniowego sklepu. Warto docenić te i wiele innych zalet uzbrojonych działek w Kobylance i zainwestować w budowę domu nad Miedwiem.

Zachęcamy do sprawdzenia na poniższych wizualizacjach, jak z lotu ptaka wygląda Osiedle Nowy Horyzont z uzbrojonymi działkami budowlanymi w Kobylance oraz jego okolica, a także droga dojazdu zarówno ze Szczecina, jak i Stargardu. Na osiedlu znajdują się utwardzone i oświetlone ulice wewnątrzosiedlowe, które prowadzą do domów położonych nad Miedwiem. Na filmach widać wyraźnie, na jak malowniczym terenie położona jest Kobylanka. Niezwykła lokalizacja działek idzie w parze z ich atrakcyjną ceną. Mogą Państwo wybudować wymarzony dom jednorodzinny na przedmieściach Szczecina.

 

wizualizacja – pełna wersja wizualizacja – skrócona wersja
Inland Lipcowy Dzień na Osiedlu Nowy Horyzont 2015