Strona główna » Osiedle Nowy Horyzont

Osiedle Nowy Horyzont

Osiedle Nowy Horyzont to kompleks 127 uzbrojonych we wszelkie media działek o różnej powierzchni użytkowej (od 1000 do 1600 m2), które doskonale nadają się pod zabudowę jednorodzinną. Osiedle położone jest w Kobylance, w pobliżu niezwykle pięknego jeziora Miedwie, w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Szczecina i 8 minut od Stargardu.

Osiedle Nowy Horyzont to doskonałe miejsce do stworzenia przytulnego domu dla Ciebie i Twojej rodziny. Wyobraź sobie, jak miło jest codziennie obcować z przyrodą, pić kawę we własnym ogrodzie, a jednocześnie mieć tylko kilkanaście minut do pracy czy wielkopowierzchniowego sklepu. Doceń zalety uzbrojonych działek w Kobylance i zainwestuj w budowę domu nad Miedwiem.

Sprawdź na poniższych wizualizacjach, jak wygląda osiedle Nowy Horyzont z uzbrojonymi działkami budowlanymi w Kobylance oraz jego okolice z lotu ptaka, a także droga dojazdu zarówno ze Szczecina, jak i Stargardu. Na osiedlu znajdują się utwardzone i oświetlone ulice wewnątrzosiedlowe, które prowadzą do domów położonych nad Miedwiem.
Na filmach widać wyraźnie, w jak malowniczym terenie położona jest Kobylanka. Wraz z niezwykłą lokalizacją w parze idzie również atrakcyjna cena, która pozwala na wybudowanie wymarzonego jednorodzinnego domu na przedmieściach Szczecina.

wizualizacja – pełna wersja wizualizacja – skrócona wersja
Inland Lipcowy Dzień na Osiedlu Nowy Horyzont 2015